Kim jesteśmy?

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą odzieżową - producentem odzieży damskiej. Nasz zespół tworzą pełni zapału i pozytywnej energii ludzie z dużym doświadczeniem w branży odzieżowej. Mamy dwie marki odzieżowe: Awama i Infinite You, a nasze ubrania sprzedajemy hurtowo: online i stacjonarnie.

Co robimy?

Projektujemy naszą odzież z myślą o kobietach, które chcą wyglądać świetnie w każdej sytuacji i czuć się w ubraniach wyjątkowo, charakteryzuje je miejski styl, minimalistyczne kroje, nie brakuje też klasyki w nowoczesnym wydaniu.

W ofercie znaleźć można sukienki, bluzki, spodnie na co dzień, bluzy idealne na weekend, a dla bizneswoman mamy eleganckie sukienki, spodnie, koszule idealne do pracy, do biura. Mamy też ciepłe swetry, kardigany, mamy produkty z bawełnianych dzianin, naturalne o prostych, a zarazem podkreślających kobiecą sylwetkę fasonach, dla kobiet ceniących jakość i komfort.

W naszych kolekcjach odnaleźć można ponadczasowe, uniwersalne fasony dobrze wyglądające na niemal każdej sylwetce.

Gdzie szyjemy?

Nasze ubrania projektujemy z dbałością o detal. Cechuje wysoka jakość wykonania, a każdy etap począwszy od projektowania przez przygotowanie form po szycie odbywa się w Polsce.

Współpraca hurtowa

Firmy zainteresowane współpracą z nami prosimy przysłanie danych firmy lub wpisu CEIDG o kontakt – biuro@echogroup.pl